Yenilenmiş Stüdyomuz Hakkında Bilgilendirme

Yenilenmiş Stüdyomuz Hakkında Bilgilendirme

Sevgili öğrencimiz, stüdyomuzun tadilatları ufak tefek eksiklerine rağmen büyük oranda tamamlandı. Değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek istedik.

-GİRİŞ: Stüdyomuzun girişi alt kata alındığından daha az merdiven çıkacaksınız ? Üst kat salonlara ise koridoru takip ettiğinizde merdivenleri göreceksiniz.

-SALONLAR: Bundan böyle stüdyonun alt kat salonları ‘A1-A2-A3’ üst kat salonları ‘B1-B2-B3’ olarak isimlendirilecektir. Ofis kısmımız alt kata giriş bölgesine taşınmıştır.

-SOYUNMA ODALARI ve WC’ ler: Her iki katta da kadın-erkek soyunma odalarımız ve wc’ler mevcuttur.

-CAFE LATİNO: Aynı zamanda alt katta sıcak-soğuk içecek ve yiyecek çeşitleri ile CAFE LATİNO uygun fiyatları ile hizmete başlamıştır. Ders öncesi bir şeyler atıştırabilir demleme çay ve kahve çeşitlerimizle keyiflenebilirsiniz. Dilerseniz gündüz vakitlerinde de gelip CAFE LATİNO’ da zaman geçirebilir, kitap okuyabilir ya da boş salonlarda dans çalışabilirsiniz ? (Çalışma Saatleri: 13:00-22:00)

-EMANET DOLAPLARI VE VESTİYER: Mont, ceket vb. giysileriniz için vestiyer askılarını kullanınız, sınıflara götürmemenizi rica ederiz. Her iki katta da emanet dolapları ve vestiyerler bulunmaktadır. Dilerseniz ofisten kimlik karşılığı anahtar alıp emanet dolaplarını kullanabilirsiniz. Değerli eşyalarınızı emniyete almanızı rica ederiz.

-GÜVENLİK KAMERALARI: Stüdyomuzun hemen her yerinde güvenliğiniz için kamera sistemi kurulmuştur.

-SİGARA İÇENLER: Sigara içmek isteyen öğrencilerimizi TERAS’ a çıkmaya davet ediyoruz. Balkonlarda sigara içilmeyecektir. Temiz hava almak için balkonlarımızı kullanabilirsiniz.

RİCA: Latino’nun asıl sahipleri olarak siz sevgili öğrencilerimizin her türlü aksaklığı ya da varsa önerilerini bizlerle paylaşmasını rica ediyoruz.

“HEP BERABER ESKİTMEK DİLEĞİ İLE KEYİFLİ DANSLAR KEYİFLİ ANLARI PAYLAŞMAK DİLEĞİ İLE YENİLENEN LATİNO HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN ”

PERŞEMBE PRATİK PROGRAMIMIZ:

A1- Salsa Pratik ve Mini Ders (bu akşam RUEDA)

A2- Bachata – Kizomba Pratik

A3- Salsa Pratiği (Mini derse girmeyenler için)

B1-Dans Sporu antrenman-pratik

B2-Lindy Hop Pratik

Tabii ki pratikler sonrasında yine tüm enerjisi ve keyfi ile BOMONTİ BAR’ da ki LATİNO DANS GECESİ’ ne katılıyoruz…

Leave a Reply