“LTN Dance” Urban Hiphop Seviye Belirleme Sonuçları

Sevgili öğrencilerimiz;

30 Ağustos Cuma günü yapılan “Seviye Belirleme” sınavında sergilediğiniz performanslar sonrasında jürinin verdiği puanlar ile belirlenen seviyeye göre ayrılmış yeni sınıf listeleri aşağıdadır.

Pre-Beginner Class

  • Ecem Koca
  • Sultan Yaren Tiryaki
  • Nehir Çopur
  • Sümeyye Özcan

Beginner Class

  • Asya İrem Yılmaz
  • Bengü Ecesu Kızıltepe
  • Berragül Çam
  • İrem Değirmenci
  • Buğse Özgündöndü
  • Sena Nur Durmuş
  • Sıla Yıkılmaz
  • Zeynep Kocaman
  • Süeda Nur Çam
  • Sude Yönden
  • Mustafa Ensar Sarıbuva
  • Banu Göztepe
  • Meriç Uğurlu
  • Melisa Bilici

Beginner + Class

  • Ahsen Sümeyra Baldemir
  • Elif Göral
  • Cansın Naz Çelik
  • Ayşe Rana Çoban
  • Melike Oğuz
  • İdil Meral
  • Orlin Gani
  • Ela Beren Yüce
  • Seda Şentürk
  • Başak Zelal Kaya
  • Elif Nur Yücel
  • Damla Aslan
  • Melis Nur Doğan
  • Salih Öztürk

Intermediate Class

  • Ayşenur Kılınç
  • Berfin Büyük
  • İdil Keşir
  • İrem Özdemir
  • İpek Tanay Dadandı
  • Irmak Fiş
  • Yağmur Seza Aydın
  • Zeren Pançar
  • Ecem Albayrak
  • Bilge Kurt
  • Bilsen Altınkaynak
  • Tara Sürer

*NOT: Seviye Belirleme sınavına katılamayan öğrencilerimiz için Telafi Seviye Belirleme Sınavı 13 Eylül Cuma akşamı yapılacaktır. Saat duyurusu daha sonra yapılacaktır.

**NOT 2: Dersler, pratikler ve performans saatlerindeki durumunuz ve belli aralıklarla yapacağımız değerlendirme sınavlarında alacağınız puanlara göre sınıfınızın(seviye) değişecebileceğini UNUTMAYINIZ!!!

DERS SAATLERİ (7 Eylül Cumartesi gününden itibaren)

Tüm sınıflar için
Pratik Saati: Perşembe 17.00-19.00
Performans ve Circle Saati: Cuma 19.30-21.30

Seviyeye göre ders gün ve saatleri

Pre-Beginner
Cumartesi 15:00

Beginner
1. ders Cumartesi 16.00 (1.5 saat)
2. ders P.tesi 18.00 veya Çarşamba 19.30 (1 saat)(gün ve saat seçeneği)

Beginner +
1. ders Cumartesi 12.00 (1.5 saat)
2. ders P.tesi 19.00 veya Çarşamba 18.30 (1 saat)(gün ve saat seçeneği)

Intermediate
1.ders Cumartesi 13.30 (1.5 saat)
2. ders Cuma 18.30 (1 saat)

İLK DEFA BAŞLAYANLAR İÇİN
Kavaklıdere: 7 Eylül Cumartesi 15.00
Ümitköy: 7 Eylül Cumartesi 17:00

 

Yeni Urban Hiphop Yoğunlaştırılmış dans programında bütün öğrencilerimize başarılar dileriz.

Leave a Reply